KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087472
nr 1608 7472
Oidentifierad Konstnär, Venedigmotiv, Signerad. AM. Olja på pannå 22,5x16 cm, yttermått inklusive ram: 38x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:25:02
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr